Rezultāti

Mūsu rezultāti, kas iedvesmo*!

Pateicoties veselīgam dzīvesveidam un sabalansētam ikdienas uzturam, iekļaujot ēdienkartē Herbalife Nutrition produktus, Tev ir iespēja sasniegt savu mērķi, lai kāds tas būtu – samazināt svaru un noturēt to ilgtermiņā, palielināt svaru, sakārtot gremošanas sistēmu vai gūt papildus enerģiju ikdienai! Tevi vienmēr atbalstīs veselīga dzīvesveida konsultants, kurš palīdzēs Tavu mērķu sasniegšanā!


Un atceries sakārtojot savu ikdienas ēdienkarti mēdz sakārtoties arī visas citas lietas! Jo kādu degvielu liesi, tā jutīsies un brauksi!

Meklē mani Facebook un Instagram platformās:

Kristīne, 42 gadi, esmu ieguvusi lielisku pašsajūtu

Mani sauc Kristīne, esmu no Pierīgas. Man ir 42 gadi un šobrīd esmu pilnas slodzes 5 bērnu māmiņa. Pirms iepazinos ar Herbalife Nutrition produktiem man bija slikta pašsajūta, neapmierināja svars un izskats, bija nosliece uz tūskainību, smaguma sajūta un pietrūka enerģijas. Atnācu vienkārši kā klients, jo vēlējos uzlabot savu pašsajūtu, samazināt svaru un iegūt papildus enerģiju. Startējot maratonā, ar konsultanta palīdzību un atbilstoši maniem mērķiem izvēlēto produktu programmu, es ieguvu lielisku pašsajūtu, ieguvu enerģiju, atbrīvojos no liekiem kilogramiem, samazinājās tūska, pazuda smaguma sajūta. Esmu veselīga dzīvesveida piekritēja un man ir pievienojusies arī mana ģimene, kā arī turpinu būt sajūsmināta Herbalife Nutrition produktu lietotāja. Produktus uzturā lietoju vairāk kā 1,5 gadu un izmantoju visus Latvijā pieejamos produktus sabalansētam uzturam un aktīvam dzīvesveidam, kā arī sejas un ķermeņa kopšanas pilno līniju.

Šobrīd jūtos lieliski, viegli un pacilāti. Vēl enerģiskāka nekā līdz šim, kas manai ikdienai ir ļoti nepieciešams.

Savu dzīves kvalitāti nosaki un veido Tu pats! Uzdrošinies mainīt savu dzīvessveidu un Tu redzēsi, kā mainīsies Tu pats!

Gunta, uzlabojies garastāvoklis un lieliska pašsajūta

Herablife Nutrition rezultāti

Mani sauc Gunta un vēlos padalīties ar savu prieku un rezultātu un uzaicinu Tevi doties man līdzi brīnišķīgā piedzīvojumā sevis izzināšanā un no jauna iemīlēšanā!

Manas pārvērtības!!!😉 un mans stāsts ir šāds – meklējot sevis labāko versiju, esmu nokļuvusi aizraujošā, pozitīvā un uz zināšanām balstītā – veselīga dzīvesveida kustībā!
Labprāt dalos ar garšīgu un sabalansētu ēdienu foto!
Rezultātā esmu zaudējusi savus liekos kilogramus, atguvusi savu labo pašsajūtu, lielisko izskatu, enerģiju un dzīvesprieku!
Saskaroties ar tādiem svarīgiem jautājumiem, kuri ir saistīti ar priekšlaicīgu novecošanu un energijas trūkumu, uzzināju par projekta “90 dienu izaicinājums liekajiem kilogramiem” esamību un nolēmu pieteikties! Pieteikties un pārbaudīt – tieši kā tas darbojas, kādu labumu varu gūt sev, savai veselībai.
Iesaistoties projektā, ātri sapratu – te ir kolosāli, sirsnīgi, atbalstoši un zinoši uztura konsultanti, kas palīdzēs mainīt esošo dzīvesveidu uz jaunu.
Izmainot savu ēdienkarti, šķīvi un iekļaujot Herbalife Nutrition augstvērtīgos produktus, varu atzīt – esmu sajūsmināta par sasniegtajiem rezultātiem un par savām sajūtām katru dienu!

Mans pilnais stāsts pieejams te Instagram: GUNTAS REZULTĀTS

Meklē mani Facebook un Instagram platformās:

Sanita, pazudis mūžīgais nogurums, uzlabojies noskaņojums

Stāsts aizsākās pirms vairāk kā četriem gadiem pēc pirmā bērniņa piedzimšanas – kā jau daudzām sievietēm tas mēdz būt pēc dzemdībām organisms bija novājināts un bija pasliktinājusies imunitāte. Pēcdzemdību periodā es nejutos labi, mani mocīja milzīgs nogurums. Meklēju risinājumu kā palīdzēt sev. Šajā periodā satiku sievieti, kurai bija līdzīgs stāsts un kura pamudināja mani pārdomāt ēdienkarti, taču izpratnes par īsti nebija. Man šķita, ka dārzeņi un viss lauku eko ir pats veselīgākais, bes es kļūdījos! Es nonācu savā pirmajā projektā, biju ļoti skeptiska, bet nodomāju izmēģināt. Šajā laikā man bija iestājusies otrā grūtniecība un par tievēšanu nevarēja būt ne runa (!), bet nodomāju, ka varētu palīdzēt ģimenei.

Iesaistoties projektā iepazinos ar savu veselīga dzīvesveida konsultanti. Uzzināju daudz noderīgas lietas par uzturu, ko iepriekš nezināju! Šīs zināšanas palīdzēja man uzlabot pašsajūtu ne tikai sev, bet arī ģimenē, palīdzēja izmainīt ēšanas paradumus mājās par 360 grādiem.

Mans pilnais stāsts pieejams te Instagram: SANITAS REZULTĀTS

Meklē mani Facebook un Instagram platformās:

Jānis

Līdz šim zināju, ka svaru varu samazināt tikai aktīvi sportojot, to izdevās realizēt tikai gada siltākajos un saulainākajos mēnešos, dienās, kad nelija lietus, braucot ilgstoši ar divriteni. Protams, par to no kā bija svara samazinājums nebija ne jausmas – vai no muskuļiem vai no taukiem, bet rezultāts bija un tas man likās galvenais. Par uzturu, nekad īpaši nebiju piedomājis un tagad saprotu, ka tas bija nepareizi!!!
Paldies sievai, kura iesaistījās 90 dienu projektā un sāka pielietot iegūtās zināšanas un Herbalife produktus mūsu ģimenē, pamanīju rezultātus (svara samazinājumu) jau pirmajās dienās. Šis mani pamudināja pašam pieteikties projektam un nostiprināt zināšanas. Mazinājās ne tikai svars, bet uzlabojās pašsajūta, ikdienas nogurums un bezspēks palēnām atkāpās, kā arī uzlabojās asins analīzes, kuras nespēju uzlabot gadiem! Šobrīd ikdienā lietojot Herbalife produktus un ievērojot sabalansēta uztura pamatzināšanas un teorijas jūtos enerģisks un spēka pilns.

Agris +5kg muskuļu masa

Esmu sporta pedagoģijas bakalaurs un maģistrs.
Fitnesa un vieglatlētikas treneris, Uztura treneris (Precision nutrition couch)

Savu rezultātu esmu ieguvis būdams vegāns. Pateicoties Herbalife Nutrition produktiem esmu spējis sasniegt savu mērķi  – palielināt muskuļu masu, kas arī šobrīd ir labā līmenī!

 

*Jebkādi apgalvojumi attiecībā uz svara kontroli attiecas uz Herbalife Nutrition svara kontroles programmu, kas bez visa pārējā ietver arī sabalansētu uzturu, regulāras fiziskas aktivitātes, ikdienā nepieciešamā šķidruma daudzuma lietošanu, vajadzības gadījumā uztura bagātinātāju lietošanu un pietiekamu atpūtu. Visi rezultāti ir individuāli un var atšķirties.

**Norādītais dzīvesveids ir individuāls un nav standarta.

Shopping Cart
Uzturs ģimenei
1
Sveicināti! Vai varu palīdzēt? :)